Найслабша ланка підземної водопровідної системи – з'єднання з поворотами та відгалуженнями. Навантаження від ваги численних пішоходів та зрушення ґрунту створюють різноспрямовані вектори тиску. Через це у з'єднаннях утворюються щілини, крізь які з системи витікає вода.

Інженери компанії Hunter вирішили цю проблему. Вони розробили фітинги HSBE на 1/2” и на 3/4” зі спіральними зазубринами, які зміцнюють з'єднання, запобігають поломкам та протіканням. Новий дизайн зазубрин зробив установку фітинга настільки простим, що для з'єднання навіть не потрібні інструменти.

Інноваційна конструкція зі спіральними зазубринами легко встановлюється за будь-яких умов. Спіральний штуцер розширюється до одного ущільнюючого штуцера. Конструкція сумісна з усіма трубками Hunter FlexSG та іншими брендами. Вона забезпечує герметичність з'єднання за будь-яких робочих тисків у системах автополиву. Півтора витка міцно захоплюють трубку, не дозволяючи їй зісковзнути.

Фітинги HSBE від Hunter

 

Фітинги виготовлені з ацеталю – термопластичного полімеру з високою зносостійкістю, твердістю, жорсткістю, гідрофобністю, електроізоляційними властивостями. Вироби з нього зберігають форму у разі механічних навантажень 70 г/см2.

 

Зробіть з'єднання в системі автополиву надійнішими та довговічнішими! Купуйте фітинги HSBE Hunter в інтернет-магазині Avtopoliv.com.ua!