Ми працюємо у штатному режимі, віримо у нашу армію та зберігаємо спокій.
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Чекаємо Вас за адресою: м Київ, проспект Петра Григоренка 39-Б
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
СБ-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Послуги

 • Якщо ви використовуєте автоматичні або ручні системи поливу, на осінньо-зимовий період вам буде потрібно здійснити процедуру консервації. Важливо розуміти, що це один з ключових чинників обслуговування і догляду за системою, виконання якого обов'язкове до настання заморозків. Консервація необхідна для продовження терміну експлуатації вашої системи поливу. З настанням потепління ви без проблем зможете почати полив, не турбуючись про збереження компонентів системи. Сніг, мороз – одні з основних деструктивних чинників, що призводять до непридатності поливних конструкцій, якщо в системі залишиться вода.
  30 вересня 2020
 • Наскільки є складним монтаж системи автоматичного поливу? Якщо у вас є необхідний досвід, навички і робочий інструмент, подібна процедура не зажене вас у глухий кут. Однак найчастіше, клієнти замовляють монтаж автополиву саме в спеціалізованих компаніях, які враховують всі нюанси та особливості території, наявність особливих факторів, вимоги та побажання замовника.
  22 червня 2020
 • Якщо ви хочете отримати кошторис для здійснення робіт по установці і монтажу автоматичного поливу – необхідно для початку оформити проект самого поливу. Кожне подібне замовлення, враховує місцевий ландшафт, його особливості, аналіз даних джерела води та індивідуально узгоджується з клієнтом, котрий замовив дану послугу. Слід вивчити всі підводні камені і розібрати по пунктах, які дії необхідно виконати для успішного проектування – адже кожен клієнт повинен бути обізнаний в наданих йому послугах.
  22 червня 2020
 • Якщо ви є власником саду або городу, сільськогосподарських угідь або ферм з інстальованими системами автополиву, то рано чи пізно вам доведеться здійснити обслуговування подібного обладнання. Важливо розуміти, що сервісне обслуговування – це не примха компаній, які займаються установкою і ремонтом подібних систем, а нагальна потреба.
  29 травня 2019
 • Така професійна послуга, як реконструкція систем автоматичного поливу, є надто затребуваною та популярною серед більшості клієнтів нашої компанії. Реконструкція являє собою процес заміни чи модернізації як окремих вузлів, механізмів та труб, так і практично повністю всієї системи.
  27 травня 2019
 • Якщо обслуговування вашої системи автополиву проводилося на регулярній основі, якщо ви не намагалися заощадити, укладаючи договори з перевіреними професійними компаніями, фахівці яких постійно моніторили роботу вашого обладнання, ремонт системи міг виконуватися виключно в форс-мажорних ситуаціях при критичному збої обладнання або механічному пошкодженні окремих елементів.
  26 травня 2019
Вгору