Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сітчастий фільтр для поливу: особливості
У теплицях та на відкритих ділянках вирощування будь-яких рослин раціонально використовувати стрічки та крани крапельного поливу. Щоб зрошення було максимально ефективним, важливо забезпечити повну герметичність трубних контурів та стежити за якістю циркулюючої рідини. Обов'язково потрібен сітчастий фільтр для крапельного поливу, щоб крапельниці та інше обладнання змогли підтримувати регламентовані норми виливу, рівномірно розподіляти цілющу вологу.
Для чого використовують сітчастий фільтр
Це ваша підстраховка від складніших і дорогих ремонтних робіт системи зрошення, спосіб мінімізувати ризики смерті рослин, що вирощуються. Сітчастий фільтр для крапельного поливу допоможе продовжити термін експлуатації всіх контурів іригації. Як це проявляється?
- Модуль затримує будь-які механічні включення – пісок, листя, наліт та іржу з водопровідної системи. Все залежить від розміру сіток. Чим вони менші, тим більше засмічень залишається на фільтруючому елементі.
- Сторонні дрібнодисперсні включення в складі, що циркулює системою, здатні забивати сопло крапельниці (пам'ятаємо, що розмір цих отворів мінімальний, вода подається краплями). Засмічення призводить до зупинки подачі води у конкретному місці. Рослини у цій зоні можуть загинути. При поливі однієї грядки це можна проконтролювати, але в масштабах поля краще підстрахуватися фільтром.
- Різні включення та механічні домішки у воді можуть ушкоджувати внутрішні поверхні трубопроводів, дряпати, створювати засмічення. Без промивання, продування системи не обійтися. Фільтр підвищує практичність контурів, робить їх довговічними та простими в обслуговуванні – досить просто промити сітку від забруднень.
Як вибрати відповідний
Фільтр для крапельного поливу та системи дощувателів може містити різні елементи, що фільтрують. Найчастіше це сітка чи диск. Доступними за ціною та популярнішими будуть сітчасті пристрої. Їхня функціональність спрямована на попереднє очищення води, що подається з накопичувальної ємності або центральної водопровідної магістралі.
Вибирати сітчастий фільтр для краплинного поливу варто за основними параметрами:
- діаметр різьби роз'єму підключення/відведення – ¾-3 дюйми;
- витрата води (пропускна здатність) – 2-50м³/год;
- робочий тиск – 0,5-8 бар;
- ступінь фільтрації (якого розміру частинки затримує сітка) – 75-130 мкм.
Існують моделі з редуктором для контролю тиску в контурі водопостачання.
Який купити фільтр для крапельного поливу, залежить від конкретних особливостей об'єкта іригації: який потрібен обсяг подачі води, наскільки забруднена рідина, чи підтримується тиск на стабільному рівні.
Головне, щоб фільтруючий модуль був простим і зрозумілим в обслуговуванні. Легко розбірна конструкція буде перевагою, адже сітку потрібно регулярно очищати від забруднень, змінювати кільце ущільнювача для герметичності з'єднання.
Купити в Автополив
У нашому інтернет-магазині зібрано продукцію брендів Presto-PS, Rain-Bird, Irritec, Aquapulse. Кожен виробник пропонує фільтр для крапельного поливу з надійних матеріалів (корпус – ударостійкий пластик, сітка – нержавіючий метал або поліпропілен), високої функціональності та довговічності. Всі вони йдуть з різьбовим з'єднанням для простого монтажу/демонтажу.
В Avtopoliv вам вдасться купити сітчастий фільтр недорого, адже ми безпосередньо співпрацюємо з компаніями-виробниками. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя – по всій Україні. Товар завжди є в наявності на нашому складі.