Ми працюємо у штатному режимі, віримо у нашу армію та зберігаємо спокій.
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Чекаємо Вас за адресою: м Київ, проспект Петра Григоренка 39-Б
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
СБ-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Пульти керування насосами і автоматика

Який він - надійний пульт управління для насоса

пульт управління насосомСвердловинні насоси застосовуються в комунальному господарстві, в побуті, в промисловості. Доступ до пристрою автоматичної подачі води обмежений, тому вкрай незручно постійно його ремонтувати. Нівелювати несприятливі фактори експлуатації допоможе пульт управління насосом.

Завдання невеликого модуля

  1. Підвищення комфорту використання системи водопостачання на ввіреному об'єкті. Без участі людини блок включає насос при мінімальному порозі тиску, вимикає при досягненні встановленого параметра.
  2. Захист насосного обладнання від різнорідних перевантажень. Насос свердловини - дороге, складне по конструкції обладнання. Доступ до нього обмежений (знаходиться глибоко під землею), тому важливим є захист від перевантажень, перегріву, сухого ходу (коли немає води), стрибків напруги, гідравлічних ударів.
  3. Контроль, автоматичне відновлення параметрів роботи свердловинного насосного агрегату. Пульт управління для насоса фіксує і підтримує напругу мережі, витрату електроенергії, потужність і час роботи електродвигуна.

Як вибрати

Зазвичай, розробники пропонують пульти управління насосами під конкретну модель обладнання. Від користувача залежить визначення бюджету і функціональності модуля: якщо потрібен тільки автоматичний запуск системи нагнітання води, достатньо простого реле тиску, для контролю робочих параметрів, захисту від зовнішніх факторів впливу знадобиться повноцінний блок управління.

Пристрої можуть бути різної потужності, живляться від електромережі 220В або 380В. Конструкція безпосередньо залежить від продуктивності, пропускної спроможності насоса (однофазний, трифазний тощо). Купувати пульт управління свердловинним насосом зручно там, де є всі необхідні аксесуари і товари для його підключення (комплекти труб, фітинги, крани, муфти та ін.).

Зручні покупки з Avtopoliv

У нашому інтернет-магазині запропоновані блоки керування італійського бренду Pedrollo. Вони розроблені спеціально для свердловинних станцій з насосним обладнанням цього ж виробництва. Пристрої допоможуть повністю автоматизувати систему подачі води вдома, в комерційному секторі, в контурах автоматичного поливу.

Наші фахівці допоможуть підібрати пульт управління насосом під потрібну потужність агрегату і вимоги безпеки. Ми співпрацюємо з виробником без посередників, тому вартість обладнання пропонуємо доступну. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші куточки України.

Немає товарів

Вгору
,