Прокачай свій дисконт до 10%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин обладнання для систем автоматичного поливу
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 09:00-17:00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Аксесуари для дощувачів: Hunter, Rain-Bird, K-Rain

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якими бувають аксесуари для дощувачів

Система автоматичного поливу перетворить садівництво в просте та захоплююче заняття. Квітуча клумба, зелений газон, пишна жива огорожа - все це можливо при своєчасному та ефективному зрошенні. Іригаційні контури складаються з безлічі компонентів (трубопроводи, дощувачі, адаптери для розгалуження системи), їх неможливо адаптувати до конкретних умов експлуатації, якщо не використовувати аксесуари для дощувачів. Це допоміжні компоненти для підвищення ефективності системи, спрощення її експлуатації.

Які бувають аксесуари для дощувачів

Всі додаткові елементи, які регулюють подачу робочої рідини, направляють її в потрібному векторі або зупиняють, додають функціональності системі зрошення належать до допоміжних аксесуарів.

Саме деталі до дощувачів допомагають адаптувати наявний контур до мінливих умов експлуатації. Регулярне зволоження парників, кущів, грядок, газонів, окремих дерев вимагає особливого підходу до розведення контурів подачі і розбризкування води. Для одних рослин потрібні кругові форсунки, для інших - баблери, для високих насаджень - висувні розпилювачі. Якщо в секторі зрошення створилися будь-які перешкоди, дощувачі потрібно перенести в інше місце або використовувати заглушку спринклер.

Отже, аксесуари для дощувачів:

Аксесуари для дощовиків

  • подовжувачі для висувних розпилювачів;
  • зворотний клапан;
  • форсунки й адаптери для їхнього підключення;
  • обмежувачі сектора поливу;
  • дефлектори;
  • антидренажний клапан;
  • декоративні насадки з імітацією дерну.

Особливості застосування деталей до дощувачів

Перераховані модулі виконують різні функції. Деякі несуть тільки практичне навантаження, а інші підтримують декоративність системи (мова про насадки для маскування зрошувачів в газоні). Розглянемо по черзі функціональність зазначених модулів.

Рослини мають властивість рости. І встановлені раніше розпилювачі на конкретній висоті через деякий час просто потонуть у густому газоні і не зможуть розпорошувати живильну вологу на заданому секторі. Підняти форсунки над газоном допоможуть подовжувачі.

Після закінчення циклу поливу важливо передбачити у дощувачів модуль, що перешкоджає самовільному витіканню води. Зворотний клапан для дощувачів впорається з цим завданням, захистить рослини від перезволоження, а вас - від необґрунтованих витрат природних ресурсів. А антидренажний модуль виключає забруднення зрошувачів, перешкоджає попаданню сміття в низько розташовані спринклери.

Ви можете вдосконалити систему поливу, встановивши, наприклад, форсунки з високою пропускною здатністю для дощувачів, змінити траєкторію руху струменя, підібравши обмежувач сектора поливу, отримати гнучкість у виборі висоти струменя з роздільниками типу Rain Bird LF-SS.

Аксесуари до розпилювачів розкривають потенціал системи зрошення до максимуму, допомагають адаптувати її до будь-яких умов.

Купівля в Avtopoliv

У нашому інтернет-магазині запропоновані товари для організації ефективної іригації на об'єктах с/г, садівничого, ландшафтного призначення. Для комерційного та житлового сектора ви точно підберете основні форсунки дощувачів, подовжувачі, захисні клапани, заглушки тощо. Також в асортименті деталі для ремонту й модернізації наявних систем поливу, всі необхідні інструменти для виконання сервісних робіт (підйомники-фіксатори, багатофункціональні ключі для роторів, для регулювання форсунок тощо).

Замовлення з каталогу Avtopoliv будуть доставлені до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя та в інші міста України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,