Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 09:00–18:00

 

0
Мой заказ

Отзывы о магазине

5.0
14 отзывов
Сортировка:
Профессиональное обслуживание. Быстрое реагирование. Оперативная доставка. Квалифицированная техническая поддержка в телефонном режиме. Магазин европейского качества. Рекомендую!
Магазин зі справжніми фірмовими виробами для саду та городу. Є товари як професійні, так і для городників любителів. Величезний асортимент. Дуже добре, що є такі серйозні та відповідальні продавці!
Купувала різне обладнання у двох подібних магазинах. Не сподобалось обслуговування. В одному продавець по телефону не міг чітко пояснити, що за модель та чим відрізняється від інших. У другому взагалі вів себе нахабно, мовляв, нехай чоловік звертається з такими питаннями.
В «Автополиві» одразу вислухали, всі питання зрозуміли та на всі відповіли. Багато розповіли про те, чого я не знала про потрібне мені обладнання. Дали практичні рекомендації. Я дуже задоволена. Надалі звертатимусь лише сюда.
Решил оставить отзыв, так как с компанией работаю второй сезон.
После продолжительного поиска интернет магазина, который занимается продажей системы автоматического полива, я все-таки решили обратиться в данный интернет магазин и не пожалел. Меня быстро проконсультировали, подобрали нужные материалы (RAIN BIRD), разработали план на участок, и вот уже на следующий день мы начали все монтировать. Рекомендую этот интернет магазин.
Хороший магазин. Обслуживание на высоте. Много качественных товаров. Всегда приязно, корда есть из чего выбрать и с кем посоветоваться. Продавец толковый, всё разложил по полочкам и помог разобраться, какой контролер лучше для моего дома. Спасибо!
Дякую за якісне обслуговування, всебічну консультацію та швидку доставку. Сподобалось приємне спілкування зі співробітником. Товари теж якісні та в великому асортименті. Надалі буду звертатися саме до цього магазину.
Дякую за якісне обслуговування, всебічну консультацію та швидку доставку. Сподобалось приємне спілкування зі співробітником. Товари теж якісні та в великому асортименті. Надалі буду звертатися саме до цього магазину.
Все понравилось, всем доволен если что то нужно будет обязательно к ним обращусь.
Швидке обслуговування. Допомогли з вибором. Замовив капельну стрічку з з'єднаннями ,заглушками, кріпленням. Все якісне. Всім задоволений. Рекомендую всім.
Приемно мати справу с професіоналами.швидка доставка.завжди е товар.низькі ціни. все для дому та полів тільки в цьому магазині.приемне спілкування с менеджерами завжди рекомендують що ліпше для нас.і надалі тільки тут.Всім раджу цей магазин.
качествений товар .всегда есть в наличии.по доступним ценам.бисртая доставка всегда товар приходит в тиечение суток.спасиба Вам будем и дальше с вами сотрудничать.Рекомендую всем!!!
Як на мене молодці що розвиваєтесь так тримати !!! Я обслуговуюсь також через цей магазин так що раджу ... Завжди привітні порадять і саме головне що й не дорожче ніж в інших магазинах на деякий товар ще й скидки є !!!!
Співпрацюємо з ними не перший рік. Раді були створенню повноцінної платформи.
Магазин зручний в користуванні, консультації якісні й повноцінні - допомагають підібрати товар. Швидко обробляють замовлення.
Будем й далі рекомедувати магазин друзям та знайомим.
Дякуємо Вам за Вашу працю
Наверх