Прокачай свій дисконт до 10%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин обладнання для систем автоматичного поливу
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 09:00-17:00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Врізні крапельниці для поливу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Детально про врізні крапельниці для поливу

Успіх поливу рослин полягає в дбайливому витрачанні водного ресурсу та ефективності його застосування. Не просто потоки води, які створюють сприятливі умови для утворення ерозії верхнього шару грунту, вимивають коріння, а спокійна, нормована подача з ретельним вбиранням в грунт. Цим умовам відповідає крапельний прикореневій полив, ключовим інструментом якого будуть врізні крапельниці.

Особливості конструкції і як вибрати врізні крапельниці

врізні капельниціЗрошувачі отримали назву від характеру подачі води («крапельниця» від слова крапля). Але різний тип крапельниць може подавати робочу рідину у вигляді повільного потоку або крапель певної дисперсії.

Врізні крапельниці для поливу монтуються в підготовлені отвори в трубці / стрічці. Вони можуть бути безпосередньо на центральному трубопроводі або відводитися в бік під конкретну рослину гнучкими шлангами (мікротрубочками). Правильним буде монтаж безпосередньо біля коренів.

Врізними вважаються зовнішні зрошувачі, встановлені на шланг крапельного поливу. Вибір крапельниць треба базувати на грамотному пошуку компонентів добротного виконання. Зіставте ключові критерії:

  • легкість обслуговування. Крапельниці знаходяться безпосередньо біля грунту, можуть засмічуватися дрібним сміттям. Вибирайте аксесуари легкої чистки, із захисними кришками. Під час роботи системи опади і забруднення - звичайна справа, треба здійснювати регулярно моніторинг і очищення крапельниць, щоб система працювала ефективно і не довелося міняти її структурні компоненти;
  • надійність. Тільки полімери, стійкі до хімічних впливів, можуть витримати подачу добрив, підживлення разом з водою;
  • висока пропускна здатність. Для кожної рослини потрібна певна порція рідини. Підбирайте крапельниці оптимальної конфігурації, щоб зрошення було рівномірним і достатнім.

Різновиди врізних крапельниць

Чи є контроль подачі рідини чи вона йде стабільним потоком, підтримують один діапазон тиску або варіативний, наскільки простий догляд і обслуговування? Під ці параметри підходять крапельниці різних груп. Класифікація врізних аксесуарів:

  • регульовані. Найчастіше знімна кришка-ковпачок допомагає встановити потік води (потрібно механічно підкрутити);
  • нерегульовані. Вилив води стабільний, повністю залежить від тиску в системі. Ближче до джерела води тиск сильніший;
  • компенсовані. Або з компенсацією тиску. Вони забезпечують рівномірну подачу рідини на всьому контурі, допомагають чітко розрахувати витрати води. У конструкцію входять силіконові мембрани;
  • некомпенсовані. В їхній структурі простий лабіринт.

Які купити врізні крапельниці для поливу газону залежить від витрати води, тиску в трубопроводі, вимог щодо рівномірності поливу. Наприклад, у саду з різноманіттям рослин треба реалізувати різні схеми подачі води, під однотипні культури потрібна стабільна нормована подача для виключення переливів, ерозії і руйнування зовнішнього шару грунту.

Купівля в Avtopoliv

У нашому інтернет-магазині легко підібрати будь-які структурні елементи для організації якісного зрошення територій різної масштабності. Для газону, саду, цілого поля або невеликої теплиці, квітника - ми допоможемо організувати ефективний, економічний полив.

У нашому каталозі врізні крапельниці купити ви можете всіх категорій: підібрати мікроспрінклери і дифузори, регульовані і компенсовані, аксесуари для встановлення в підготовлені отвори. Ми допоможемо визначитися з вибором, підшукати оптимальне рішення в рамках обумовленого бюджету.

У Avtopoliv вам вдасться купити врізні крапельниці недорого, адже ми безпосередньо поставляємо їх від брендів Presto-PS, Rain-Bird, Irritec, Aquapulse, Aqualin. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,