Прокачай свій дисконт до 10%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин обладнання для систем автоматичного поливу
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 09:00-17:00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Контролери управління поливом і аксесуари

Контролер поливу - незамінний компонент автоматики управління

Система зрошення паркових, садових зон, с/г полів буде ефективною і економною при грамотно спроектованому центрі управління. Його головним структурним компонентом є контролери поливу. Модулі автоматизації дозволяють подавати рослинам воду в потрібній кількості в потрібний час.

Особливості автоматичної системи іригації

контролери поливуЦе сценарій поливу, при якому участь людини під час роботи не потрібна. Просто встановити потрібний режим після установки контролера, в подальшому не треба навіть перебувати на ділянці. З модулями Wi-Fi всі параметри можна контролювати дистанційно.

Як налаштувати автополив?

 • сформувати контур подачі робочої рідини (труби, фітинги, запірна арматура, розпилювачі, джерело води, насос);
 • встановити клапан контролер на центральну трубу для контролю однієї ділянки;
 • використовувати контролер автополиву з модулями розширення на задану кількість розгалужень системи. На ньому задаються параметри періодичності відкриття/відсікання кранів, кількості води, що подається;
 • різні датчики для моніторингу ситуації, збору даних і їхньої передачі на контролер управління. Наприклад, вимірювання вологості грунту допоможе виключити перелив і сильне зволоження після дощу. Тільки після висихання грунту до заданих параметрів система включить зрошення за заданим циклом.

У системах безперебійної подачі рідини (не від накопичувальних ємностей) знадобляться ще насоси, реле включення і вимірювачі тиску.

Контролер для поливу може працювати від акумуляторів або від мережі. Модулі розраховані на низьковольтне споживання 24 В, побутові ж 220 В потрібно змінити на краще. Для вирівнювання напруги додатково оснащують систему трансформаторами.

Автономна робота контролерів

Автополив передбачає втручання людини лише перед початком сезону для вказання потрібних режимів роботи. За необхідності проводити корекцію сценаріїв зрошення (в тому числі і краплинного) можна в будь-який час і навіть дистанційно по Wi-Fi. Контролер поливу дозволяють крапельній системі іригації працювати в режимі самоврядування. Він контролює ключові параметри:

 • частоту включення кранів подачі води;
 • тривалість роботи системи;
 • час обробки конкретної ділянки;
 • тиск води;
 • порядок зрошення певних зон.

За бажанням користувача контролер для краплинного поливу можна налаштувати на ручне управління, самостійно вмикати/вимикати систему, визначати періодичність зрошення.

Як обрати

На акумуляторах або для роботи від мережі, з механічним керуванням або для повної автоматизації, задати тільки час поливу або віддати перевагу більш складній версії з розширеним функціоналом - контролер поливу купити можна різних модифікацій. Вибір залежить від кількості і складності контурів зрошення. Орієнтири пошуку оптимального модуля:

 • кількість керованих зон;
 • тип установки (зовнішній, внутрішній);
 • скільки програм підтримується;
 • можливість розширення.

Створити сучасний пульт управління системою іригації будь-якої складності допоможе наш інтернет-магазин Avtopoliv. Ми співпрацюємо з відомими брендами Hunter, Rain-Bird, K-Rain, пропонуємо їхню продукцію за доступною ціною з детальними консультаціями щодо встановлення і сумісності з іншими модулями систем автополиву. Вони будуть працювати ідеально злагоджено і чітко з додатковою комплектацією датчиками дощу, швидкості подачі води, які теж знайдете на нашій онлайн-вітрині. Ми пропонуємо контролери та аксесуари до них з доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя та інші регіони України. Для невеликих побутових контурів поливу газону і розгалужених багатоканальних іригаційних магістралей в нашому магазині знайдете всі структурні компоненти.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.