Прокачай свій дисконт до 10%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин обладнання для систем автоматичного поливу
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 09:00-17:00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Стрічка для крапельного поливу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стрічка для крапельного поливу: структура, призначення, особливості придбання

стрічка для краплинного поливуНайефективнішим методом зрошення завжди буде прикоренева подача води. Щоб її реалізувати правильно, необхідно купити крапельну стрічку. Це виріб особливої ​​конструкції для магістрально укладки між рядами поверх грунту або в грунт поблизу рослин.

Особливості конструкції

Стрічка для крапельного поливу - це тонкостінна трубка поліетилену з інтегрованими крапельницями-емітерами. Відстань між ними 10-30 см. Матеріал стрічки стійкий до ультрафіолетового і хімічного впливу, володіє високим ресурсом роботи, зберігає експлуатаційні властивості тривалий час.

Тонкостінний порожнистий виріб для подачі води в кореневу зону рослин може забезпечуватися різними крапельницями (звідси і назва різновидів стрічок):

  • щілинні - лабіринтовий канал з прорізаними щілиноподібними отворами вбудований по всій довжині стрічки. Вода рівномірно капає з випускної камери. Жодних струменів, повний захист водовипуску і лабіринту від зовнішнього впливу (грунту, забруднень). Різна відстань між крапельницями дозволяє робочому потоку підтримувати розчинені частки в підвішеному стані, створювати підвищену турбулентність, виключати застої і застопорення лабіринту. Варто купити крапельну стрічку цієї категорії для механізованого укладання;
  • емітерні. З заданим кроком всередину порожнистої трубки вставляються автономні жорсткі плоскі крапельниці. Тиск струменя в них регулюється спеціальним лабіринтом. У ньому створюється турбулентний потік, за рахунок чого контур очищається в процесі поливу. Жодних закупорок емітерів або цвілі.

Чому варто купити крапельну стрічку

Використовується крапельна стрічка для поливу і для подачі поживних речовин - розчинених у воді добрив, підживлення. Робоче середовище не повинно містити високодисперсних вкраплень, щоб уникнути засмічень крапельниць.

Крапельне зрошення забезпечує дозовану подачу води, що запобігає поширенню насіння бур'янів, хвороб від рослини до рослини. Використання крапельної стрічки дає вагомі переваги:

  • економія ресурсів - води, добрив, енергії, трудових витрат;
  • рівномірне зволоження необхідних ділянок з потрібною періодичністю, більш ранній урожай;
  • виключення ерозії грунту, фітопатології від попадання води, добрив на листя рослин;
  • ефективність при низькому тиску в трубопроводі;
  • універсальність - підходить для піщаних, глинистих ґрунтів, важко проникних грунтів.

крапельна стрічкаТонкощі придбання

Яку купити крапельну стрічку для поливу, залежить від особливостей трубопроводу, нахилу ділянки, культур, що на ній вирощуються. У компенсованої емітерної стрічки витрата води менше залежить від довжини контуру і рельєфу ділянки, в некомпенсованій цей зв'язок більш виражений, вимагає детальних прорахунків на етапі проектування системи.

Відстань між крапельницями також грає ключову роль - 10-20 см підходять для рослин суцільного посіву, 30 см - для ягідних і просапних овочевих культур. Під властивості грунту підбирають продуктивність емітерів - для піщаного ґрунту потрібно купити стрічку крапельного поливу з компенсованими крапельницями з витратою 2-3,8 л / год, для чорнозему - з некомпенсованими емітерами 1,0-1,6 л / год.

Потрібна ефективна, якісна, довговічна крапельна стрічка? Купити її за оптимальною ціною з попереднім вибором експлуатаційних характеристик допоможуть менеджери нашого інтернет-магазину avtopoliv.com.ua. Ми вже кілька років успішно постачаємо в Україну надійні комплектуючі до систем автоматичного і крапельного поливу, спеціалізуємося на проектуванні та монтажі індивідуальних зрошувальних проектів будь-якої масштабності. Доставимо товар до Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Миколаїв, Суми, Черкаси, Чернігів, Вінницю і більш віддалені куточки країни.


🍃 Як працює крапельна стрічка?

Крапельна стрічка (також відома як крапельна лента або крапельниця) - це тип системи крапельного поливу, яка використовується для поливу рослин. Вона працює за допомогою крапельок, що вбудовані в стрічку, через які вода поступово виділяється та поливає кореневу зону рослин. Крапельна стрічка може бути укладена поблизу рядків рослин або закручена навколо них для більш розсіяного поливу. Вона дозволяє точно поставляти вологу до кореневої зони рослин, ефективно використовувати воду і забезпечувати оптимальний рівень поливу.

💦 Який діаметр у крапельної стрічки?

Діаметр крапельної стрічки може варіюватися залежно від виробника та моделі. Зазвичай крапельна стрічка доступна з діаметрами від 12 до 25 мм. Зазвичай, для домашніх городів і садів використовують крапельну стрічку з діаметром 16 мм (5/8 дюйма) або 17 мм. Цей діаметр є поширеним і відповідає більшості потреб для поливу городу чи квітників.

🍃 Скільки років служить крапельна стрічка?

Тривалість служби крапельної стрічки залежить від декількох факторів, таких як якість матеріалу, умови експлуатації, режим поливу та рівень догляду. Якщо крапельна стрічка виготовлена з якісних матеріалів і правильно встановлена та обслуговується, вона може прослужити від 5 до 10 років або навіть довше. Однак, тривалість служби може варіюватися.

💦 Який тиск має бути у крапельній стрічці?

Оптимальний тиск для краплинної стрічки зазвичай знаходиться в діапазоні від 1 до 2 бар (14.5 до 29 psi). Проте, точний рекомендований тиск може варіюватися залежно від конкретного виробника і моделі стрічки. Крапельна стрічка проектується таким чином, щоб при цьому оптимальному тиску води краплинки або дріпки рівномірно виділяли воду на кореневу зону рослин. Занадто низький тиск може призвести до недостатнього поливу, а занадто високий тиск може спричинити розриви або нерівномірний розподіл води.

🍃 Яка крапельна стрічка краща: емітерна чи щілинна?

  • Емітерна крапельна стрічка має вбудовані емітери або краплинки розташовані на постійній відстані один від одного по всій довжині стрічки. Кожен емітер або краплинка окремо виділяє воду. Переваги: Емітерна крапельна стрічка забезпечує рівномірний розподіл води і полив по всій довжині стрічки. Вона відносно малопіддається засміченню, оскільки вона має окремі краплинки. Емітери можуть бути дрібними і мати невеликий випуск води, що дозволяє більш точно контролювати полив кожної рослини. Вона також добре працює з низьким тиском води. Недоліки: Емітерна крапельна стрічка може бути вразливою до засмічення, особливо в умовах забруднення води або наявності великих часток. Вона може потребувати регулярного обслуговування і перевірки на засмічення емітерів.
  • Щілинна крапельна стрічка має маленькі щілини або відкриті пори по всій довжині стрічки, через які вода рівномірно виділяється. Переваги: Щілинна крапельна стрічка має просту конструкцію і менше компонентів, що робить її легшою у встановленні. Вона менш вразлива до засмічення, оскільки не має окремих краплинок або емітерів. Ця стрічка добре працює з великим тиском води. Недоліки: Щілинна крапельна стрічка може бути більш схильною до нерівномірного розподілу води через щілини, особливо на великих відстанях. Крім того, щілини можуть бути більш схильними до засмічення, якщо вода містить багато забруднень або часток.

Бренд Ціна
💦 Presto-PS 1 388 грн
🍃 SUNSTREAM
1 520 грн
💦 AGROptima
420 грн

Вид крапельниці:

Тип Ціна
🍃 Емітерна 1 388 грн
💦 Щілинна 1 556 грн
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,