Гарний сад – відрада для очей і серця. Але його утримування вимагає чималих зусиль. На допомогу власникам земельних ділянок компанія AL-KO розробила концепцію Smart Garden або «Розумний сад».

 

Що таке Smart Garden

«Розумний сад» – це можливість мати ідеальний сад 365 днів на рік без шкоди власній роботі та відпочинку. Садівник тільки приймає рішення, які роботи потрібно виконати, і вводить дані в додаток смартфона. Отримавши вказівки по бездротовому зв'язку, садова техніка виконує всі маніпуляції відповідно до заданої програми.

Керувати садовою технікою можна через додаток на смартфоні.

 

Наприклад, ви вказали, що стрижку газону треба виконувати рано вранці до сходу сонця. Програма зв'язується з метеосервісом, дізнається точний час, коли буде схід сонця у встановлені для стрижки дні. Робот-газонокосарка припинить роботу хвилина в хвилину і поїде до своєї базової станції.

 

Ще один приклад – автоматичний полив ділянки. Коли контролер підключений до домашньої метеостанції або може самостійно зв'язатися з метеосервісом, він не запустить систему під час дощу, навіть якщо на цей час розкладом призначений полив.

 

Що ще вміє «розумний сад»?

Садова техніка, підключена до Smart Garden, збирає відомості про свій стан. І якщо виявить зношеність якогось вузла, вона надішле повідомлення. Куди саме – вирішує власник.

Наприклад, власник воліє сам тримати під контролем стан обладнання. Значить, повідомлення надходить у додаток на його смартфоні. Якщо він дасть доступ до управління технікою сервісному центру, робот відправить повідомлення туди і сам замовить потрібні запчастини. Співробітник привезе і замінить замовлені деталі або сформує і надішле посилку.

До Smart Garden підключаються не тільки газонокосарки, кущорізи та інша садова техніка AL-KO. Вона комунікує з фонтанами, освітленням, датчиками, таймерами, сенсорами. Чим більше об'єктів підключені до інтелектуальної системи управління доглядом за садом, тим вона ефективніше, рентабельніше, доцільніше.

Виходячи з даних про стан кожного об'єкта і роботи розумних алгоритмів, власнику надсилаються рекомендації по сервісному обслуговуванню, ефективному застосуванню, замовленню запчастин.

 

Як працювати з «Розумним садом»

  • Щоб почати роботу з комплексом, потрібно завантажити з Google Play або Apple App-Store додаток AL-KO inTouch Smart Garden. Для власників техніки AL-KO воно безкоштовне.
  • Ввести дані бездротової мережі і дочекатися підключення до хмарного сервісу AL-KO.
  • Налаштувати роботизовану техніку.
  • Присвоїти кожній одиниці техніки нік й ввести його в додаток.
  • Їдучи у відпустку, поділіться управлінням з дилером або сервісом, щоб в разі необхідності вони могли зробити технічне обслуговування, наприклад, заточити ножі.
  • Обновлюйте додаток.

 

Всі дані і команди зберігаються в хмарі. Якщо раптом пропаде Wi-Fi зв'язок, робот повернеться в зону з гарним прийомом сигналу, автоматично оновить програмне забезпечення, прийме нові команди.

Всы дані та команди для садової техніки зберігаються у віртуальній хмарі.

 

Через inTouch Smart Garden ви можете відстежувати стан техніки, контролювати зарядку акумуляторів, отримувати на вказаний в налаштуваннях месенджер повідомлення про збої.

Через додаток inTouch Smart Garden можна входити в магазин AL-KO, отримувати рекомендації, замовляти товари. Він легко інтегрується в Smart Home – систему «Розумний будинок».

 

Якщо вам потрібна розумна техніка, яка доглядає за садом, своєчасно його поливає, самостійно вирішує сервісні питання, звертайтеся в ітнтернет-магазин Avtipoliv.com.ua!