Озеленення ділянки

Природа - найкращий художник. А якщо їй трохи допомогти, посадити декоративні рослини групами, об'єднати різні різновиди у цікаві ландшафтні композиції, ви можете створити для неї полотно для «творчості» і застосування своєї палітри фарб. Озеленення ділянки зробить ваш сад, двір ідеальним місцем для відпочинку і щасливого проведення часу.

Декоративна рослинність - головний елемент озеленення

озеленінняПрохолодний тінистий сад або запашний, багатий варіативними ароматами квітник? А може мікс з вічнозелених дерев, чагарників і клумба безперервного цвітіння? Роботи з озеленення ділянки обов'язково передбачають вибір рослин з урахуванням ґрунту, клімату і призначення певних зон ввіреної території.

Фактори, що визначають наповнення вашого саду (які впливають на регенерацію, зростання і активний розвиток насаджень):

 • тепло;
 • кількість світла;
 • вологість;
 • склад повітря (загазованість, хімічні домішки);
 • вітер/протяги.

Всі ідеї озеленення ділянки потрібно адаптовувати до цих ключових аспектів, підбирати стійкі рослини, щоб вони могли тішити з сезону в сезон.

На результат росту та розвитку декоративних дерев і чагарників також впливає тип ґрунту. Ви можете всіляко впливати на хімічний і механічний склад ґрунту, збагачувати його, вносити добрива, організувати автоматичне дощування або крапельний полив.

Навіть на кам'янистому, ослабленому ґрунті посадка рослин на ділянці можлива. Просто слід наповнити посадочні ями новим родючим ґрунтом, використовувати вертикальне озеленення та підібрати стійкі різновиди насаджень.

Газон у благоустрої території

газонЛандшафтне озеленення ділянки буде виглядати виграшно і стильно на якісному тлі. Ця роль відводиться яскравому смарагдовому газону. Його функціональність складно недооцінити:

 • практичне садове покриття - затримує ріст бур'янів, після дощу немає бруду на стежках і доріжках;
 • влітку знижує температуру повітря, адже не розжарюється, дарує приємну прохолоду при тактильному контакті з травою;
 • затримує вологу в сухий період, служить дренажем;
 • не вибивається з концепції натуральності, поєднується з усіма видами насаджень.

Озеленення дачної ділянки з обов'язковою посадкою газону буде гармонійним і завершеним. Саме газон буде елементом, який об’єднує увесь ландшафтний дизайн у одне ціле, природним «інструментом» підкреслення палітри забарвлення чагарників, дерев, строкатих квіткових композицій.

Доглянута трав'яниста рослинність виділяє всі сильні сторони саду, декоративність геопластики ділянки. Видозмінення території під конкретні цілі та високі декоративні властивості йдуть поруч.

Автополив - запорука довговічності ландшафтних композицій

Як зробити газон у дворі посушливим літом або зберегти багатство кольорів і квітника, клумби? Перенести красу гір у невеликий кам'янистий рокарій або альпінарій у саду з висадженими суккулентами? Організувати якісний полив, враховуючи особливості місцевості і видів насаджень.

Без достатньої кількості води жодна рослина не зможе проявити всю свою силу і декоративність. Але ніхто не бажає ходити з лійкою годинами великим садом, тягнути за собою шланг, ризикуючи пошкодити квіти, що під нього потрапляють. Саме тому організувати автополив території - правильне вирішення завдання, як озеленити ділянку біля будинку грамотно, створити довговічні композиції високих декоративних властивості

Автоматичне зрошення ділянки і всіх його «мешканців» можливе різними способами. Найпопулярніші:

 • дощування. Встановлені спринклери розпилюють воду на поверхні ґрунту, краплі природним шляхом потрапляють на листя, абсорбуються ґрунтом, потрапляють до коріння;
 • крапельний полив. Вода направляється конкретно під корінь рослин, по крапельці сочитися з контурів подачі цілющої вологи. Можуть бути внутрішньоґрунтові і зовнішні системи.

Висадка нових рослин у саду, де прокладені трубопроводи з водою, буде простішою. Та й подати добриво, підгодувати різні групи рослин тепер легко. Можна організувати вибіркову подачу робочих складів до конкретних зон.

Avtopoliv - ваш партнер в обслуговуванні саду

У цьому інтернет-магазині є все для організації автополиву на ділянках різної протяжності. Виконавчі механізми подачі, відсікання потоку води, автоматика управління системою, метеодатчики для контролю вологості ґрунту, повітря - з товарами Avtopoliv легко створити автономне інтелектуальне зрошення. З ним економія водних ресурсів стане очевидною, адже система включається тільки за реальної необхідності.

Фахівці Avtopoliv підкажуть, як озеленити ділянку, щоб різні види рослин радували максимальною декоративністю, до яких композиціям який тип поливу застосувати для його максимальної ефективності.

Замовити послуги можуть користувачі з будь-якого куточка України. Доставка товарів у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя, Львів.