Комплексні системи поливу вимагають високий рівень контролю та інформатизації управління. Компанія Hunter розробила програмне рішення для будь-яких ситуацій, яке підходить як для невеликих і простих в управлінні систем, так і для комплексного управління та повного контролю великих територій.

Програмне забезпечення для ПК, що дозволяє керувати великомасштабними системами поливу


IMMS HUNTER є програмним забезпеченням для ПК, яке робить централізоване управління великомасштабної системи поливу можливим, зрозумілим і зручним. Програмне та апаратне забезпечення IMMS було вдосконалено і переведено в засновану на графічному поданні програму контролю і управління іригацією. Інтерактивні графічні карти IMMS (прив'язані до зон) дають можливість людині, керуючій автоматичним поливом, мати повне візуальне уявлення про те, що відбувається в системі, а також тепер можливо завантажувати проекти CAD. Опціональний програмний модуль ET дозволяє здійснювати повністю орієнтуючу на погодні умови іригацію, моделюючи вологість ґрунту по зонам, встановивши недорогі локальні датчики ET. У IMMS передбачена можливість вибрати будь-який із способів комунікації: Ethernet, мобільний GPRS, стаціонарний телефон, радіо УВЧ або кабель. IMMS сумісний з операційними системами Windows, в т.ч. Windows 8.

Особливості:

 • Комунікаційне і програмне забезпечення на базі Windows.
 • Повний контроль роботи кожного пульта управління.
 • Графічний інтерфейс користувача з налаштованою навігацією по картам.
 • Моніторинг потоку і зв'язок з ACC.
 • Створення та реєстрація звітів по аварійним сигналам.
 • Кабельний або Бездротовий спосіб з'єднання, включаючи Ethernet і GPRS.
 • Можливість вибору того каналу передачі даних від пульта, який допоможе скоротити витрати.
 • Сумісність з водозберігаючими датчиками Hunter Solar Sync або опціонально з датчиками ET.

ОПИСУ СПЕЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ:
Карти:
Функція графічного відображення IMMS включає в себе можливість створення однієї або декількох карт для різних завдань управління. Ви зможете бачити розташування всіх ваших зрошуваних ділянок і здійснювати їх більш детальне вивчення  або задавати команди управління за допомогою клацання миші. Ідеально підходить для орієнтування на місцевості нових співробітників, а також полегшує роботу фахівцям зі зрошення із значним навантаженням: керуючим великою кількістю об'єктів. Використовуйте будь-яке фонове зображення, щоб продемонструвати систему, об'єкт або охоплення пульта управління, створюйте зони управління і символи станцій, пов'язані з їх командними функціями. Ви надаєте зображення, а система IMMS пропонує вам всі необхідні інструменти для створення інтерактивної системи на основі карт.

Програмування:
Кожен пульт управління має власні екрани налаштувань і робочі екрани, які за допомогою набору програмних інструментів допоможуть вам швидко і легко отримати необхідні результати. Позбавтеся плутанини і безладу під час налаштування системи зрошення, яке здійснюють численні співробітники за допомогою перемикачів і кнопок. Тепер ви можете відключати зрошення в надзвичайних ситуаціях одним клацанням миші. Щоб отримати доступ до будь-якої функції будь-якого пульта управління, виберіть її в простій зведеній таблиці або в меню загальних функцій і команд.

IMMS -ET (ЕВАПОТРАНСПІРАЦІЯ):
Більше не потрібно гадати при визначенні норм поливу і внесенні щоденних поправок. Додаткове програмне забезпечення IMMS-ET, використовуючи дані локальних датчиків, з'єднує їх з базою даних про зони (в якій вказані типи рослин, ґрунту, норми поливу і т.д.) і створює економічні програми зрошення на кожен день для всієї вашої системи.

IMMS-ET моделює ступінь зволоженості ґрунту (включаючи поправку про випадання природних опадів) і призначає зрошення саме такої інтенсивності, яке необхідне вашим рослинам. Система IMMS-ET здатна відстежувати кліматичну історію, показання ваших датчиків і реєструвати їх реакцію щодо коригування зрошення.

УПРАВЛІННЯ АВАРІЙНИМИ СИГНАЛАМИ:
Система IMMS повідомляє про всі аварійні ситуації, включаючи перевантаження, порушення параметрів потоку, проблеми зі зв'язком і порушення параметрів водного вікна за допомогою окремих повідомлень із зазначенням дати і часу. Оператор IMMS може моментально дізнатися про стан всіх пультів управління і клапанів, без необхідності переїздів по місту для перевірки окремих об'єктів. Звіти в версії для друку можуть експортуватися в інші формати або друкуватися для роздачі співробітникам з метою вивчення.

МОНІТОРИНГ ПОТОКУ:
Відстежуйте вашу витрату води і визначайте проблеми з трубопроводом на відстані півтора кілометра (або кілька сотень кілометрів). Система IMMS побудована на потужній платформі пульта управління ACC, що дозволяє виконувати моніторинг потоку в реальному часі. За допомогою вимірювача витрати і нормально закритих майстер-клапанів, ACC визначає неправильні параметри потоку і швидко ізолює клапани там, де виявляється проблема. Після завершення самодіагностики пульт управління видає звіт про кожне порушення параметрів потоку в центральне ПО. Число витоків, поломок і затоплень мінімізується, а менеджер системи зрошення негайно отримує відомості про виявлені проблеми. Система IMMS також відстежує загальні витрати води по об'єктах, пультах, програмах та зонах. Збережіть докладні статистичні звіти і можете йти додому без будь-яких тривог - адже про все подбає система автоматичного моніторингу потоку.

IMMS MODELS CHART -RU

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ IMMS

Модель Опис
IMMS4CD Графічне ПЗ IMMS
(Призначені для користувача зображення не включені)
IMMS-ET-CD Додаткове ПЗ автоматичного налаштування датчика метеоумов
(Вимагає використання базової моделі IMMS3СD; вимагає наявності датчика ET на одному або декількох пультах ACC)

ДОДАТКОВІ КОМУНІКАЦІЙНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ІНТЕРФЕЙСУ ACC

Модель Призначення
ACC-COM-HWR = модуль з кабельним/радіопідключенням* Підтримує зв'язок по кабельному підключенню або радіо
ACC-COM-POTS = Модуль з комутованим модемним підключенням* Підтримує використання комутованої аналогової телефонної лінії, крім передачі даних по кабельному підключенню або радіо (не призначений для ліній VoIP)
ACC-COM-GSM-E = International CSD cellular module with international frequencies Підтримує передачу даних по мобільному зв'язку стандарту GSM, окрім передачі даних по кабельному підключенню або радіо (потрібна послуга стільникового зв'язку) (міжнародний варіант)
ACC-COM-LAN = Ethernet-модуль* Підтримує протокол TCP / IP в мережах Ethernet, крім передачі даних на локальні пульти управління по кабельному підключенню або радіо
ACC-COM-GPRS-E = модуль стільникової передачі даних за стандартом GPRS* Підтримує мобільну передачу даних за допомогою GPRS, крім передачі даних на локальні пульти управління по кабельному підключенню або радіо (міжнародний варіант)

* Також підтримує передачу даних по кабельному підключенню і радіо.

КОМПЛЕКТУЮЧІ, ЩО ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ (вказуйте окремо)

Модель Опис Призначення
ACC-HWIM Модуль інтерфейсу, який необхідний для підключення кабелю Забезпечує клеми, захищені від перенапруги, для кабельних підключень
RAD3 Радіомодуль УВЧ (Північна Америка), 450-470 мГц Радіомодуль УВЧ для бездротового з'єднання (необхідні дозвіл і антена) (не входить в комплект поставки)
RAD460INT Радіомодуль УВЧ (міжнародний), 440-480 мГц (інші міжнародні діапазони частоти можна дізнатися у завода-виробника) Радіомодуль УВЧ для бездротового з'єднання, лише для міжнародного застосування (необхідні дозвіл і антена (не входить в комплект поставки))
APPBRKT Скоба кріплення системи комунікації на пластиковій основі Утримує комунікаційні модулі та приладдя на пластиковій основі (не потрібно використовувати при настінному кріпленні)
База Модель Варіанти Призначення

IMMS-CCC

ПРОВІДНИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНТЕРФЕЙС Не вказано = 120 В змін. струму (північно-американський стандарт)
E = 230/240 В змін. струму (європейський/міжнародний стандарт)
A = 230/240 В змін. струму (австралійський стандарт)
Провідний центральний інтерфейс для прямого кабельного підключення на місці експлуатації (кабель GCBL), поставляється з USB-кабелем для підключення до центрального комп'ютера і додаткового трансформатора
GCBL*

100 = 30 м (100 футів)
300 = 90 м (300 футів)
500 = 150 м (500 футів)

  Кабель для всіх провідних підключень IMMS
* Кабель GCBL також доступний в довжині 300 м (1000 футів), может бути збільшений до 1200 м (4000 футів)

ВАРІАНТИ РАДІОАНТЕН (вказуйте окремо)

Модель Опис

IMMSANT2

Всеспрямована антена для установки на кришці пластмасової основи
IMMSANT3 Всеспрямована антена для монтажу на стіні чи стійці
IMMSANTYAGI3 Високоефективна спрямована антена для установки на стійці
RA5M Всеспрямована мачтовая антена з великим коефіцієнтом підсилення для установки на даху або на стійці 

Вимоги до ПК:

 • Операційна система: Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 чи Windows 8 (32 чи 64 біта)

  • Мінімальна RAM: 512 Мб

  • Мінімальна роздільна здатність екрану 1024 x 768

  • Дисковий простір: мінімум  100 Мбайт

Сумісні контролери

 • IMMS підходить для пульта управління ACC і комплектуючих (включаючи декодерні пульти).

Сумісні датчики

 • HFS: Датчик потоку Hunter для пультів ACC (один на пульт). Створює звіти про стан потоку та аварійних ситуацій в режимі реального часу.
 • Clik: У кожного контролера повинен бути свій власний датчик дощу для швидкого завершення роботи системи в разі дощу. Всі датчики Hunter Click сумісні з ACC та іншими пультами управління.
 • Датчик ET: Ці датчики працюють з програмним забезпеченням IMMS-ET. Датчики встановлюються вибірково на окремі пульти ACC, щоб збирати інформацію про локальні.
 • Датчик Solar Sync (дротовий або бездротовий): Кожному контролеру потрібен власний SOLARSYNCSEN або WSS-SEN для дієвого, енергозберігаючого саморегулювання. Датчики Solar Sync також забезпечують функцію відключення при дощі та морозах. Сумісність Solar Sync включена в базове програмне забезпечення IMMS4CD.

ХМАРНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ HYDRAWISE

Економте воду за допомогою функції регулювання Predictive Watering, отримайте доступ до контролерів виших клієнтів в будь-який час доби, де б ви не знаходились

Хмарне ПЗ Hydrawise – це програма для керування поливом зі зручним інтерфейсом. Використовуючи функцію Predictive Watering, будь-який власник приватної садиби може значно зекономити воду. Hydrawise також надає професійним підрядникам потужний інструмент для всебічного управління поливом на ландшафтних ділянках своїх замовників, моніторингу даних про трубопровід і проводці клапанів. Це програмне забезпечення на основі хмарних технологій підходить для будь-яких користувачів.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Система управління поливом дозволяє підрядникам в будь-який момент часу отримати доступ до безлічі контролерів.
 • Раціональна корекція графіка поливу Predictive Watering на основі інтернет-даних метеостанцій дозволяє економити до 50% води.
 • Вся повнота даних завдяки розширеним функціям складання звітів.
 • Моніторинг підключення до Інтернету, витрати води та електричного струму.
 • Сповіщення про обриви в трубопроводі і поломки дощувачів через додаток і текстові повідомлення.

ОПИС СПЕЦІАЛЬНИХ ФУНКЦІЙ

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ПІДРЯДНИКІВ:

Програмне забезпечення Hydrawise - оптимальне рішення для управління поливом і адміністрування замовників. Портал ПО Hydrawise надає простий, і в той же час надзвичайно гнучкий спосіб управління поливними контролерами замовника без відвідування його ділянки.

ПЕРЕВІРЕНА ТЕХНОЛОГІЯ ЕКОНОМІЇ ВОДИ:

У Hydrawise можливість регулювання на основі погодних даних з Інтернету поєднується з професійними засобами програмування. Поєднання цих функцій дозволяє знизити витрату води до 50 відсотків без необхідності внесення змін до програми контролера.

РЕГУЛЮВАННЯ PREDICTIVE WATERING:

Внесення щоденних поправок в графік поливу з урахуванням місцевих метеоданих, відстеження температури, кількості опадів, вологості і швидкості вітру за минулий період, в поточний момент та прогнозу. Ця функція дозволяє коригувати графік і тривалість поливу, знаходячи оптимальне поєднання економії води і ефективності поливу рослин.

МЕТЕОСТАНЦІЇ:

План «Ентузіаст» ПЗ Hydrawise дозволяє безкоштовно використовувати дані метеостанцій місцевих аеропортів і додавати до п'яти (5) місцевих домашніх метеостанцій. За допомогою цього гнучкого метео веб-додатки Ви навіть зможете додати власну метеостанцію, якщо поблизу немає інших станцій.

АДМІНІСТРУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ:

Використовуючи план «Ентузіаст», ви зможете дозволити доступ до контролера іншим користувачам (наприклад, вашій «другій половині»), створивши кілька користувачів в обліковому записі. Користувачеві можна надати лише режим перегляду даних, без права внесення змін в конфігурацію.

РОЗШИРЕНА ЗВІТНІСТЬ:

Дізнайтеся, скільки води було витрачено за минулий день або місяць, і скільки вдалося заощадити. Повний пакет функцій звітності дозволяє визначати мінімальні, максимальні та середні витрати для кожного звіту. Ці дані можна передавати замовникам, тримаючи їх таким чином в курсі справ.

ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДІЙ:

Журнал реєстрації подій дає чітке уявлення про історію подій контролера, таких як несправності в проводці, сигнали тривоги від витратоміра, зміни програми, дії пов'язані з поливом.

СХЕМИ ПОЛИВУ ТА ЛАНДШАФТУ:

Економте робочий час на об'єкті - зберігайте схеми поливу та ландшафту в контролері. Це дозволить швидко визначити стан трубопроводів і клапанів.

ВАРІАНТИ ПЛАНІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ HYDRAWISE

Моделі Опис
HC-PLAN-ENTHUSIAST План «Ентузіаст»: отримання SMS-повідомлень, використання додаткових метеостанцій.
HC-PLAN-CONTRACTOR План «Підрядник»: управління 50 контролерами; до 5 користувачів.
HC-PLAN-BRONZE План «Бронзовий»: управління 100 контролерами; до 15 користувачів.
HC-PLAN-SILVER План «Срібний»: управління 150 контролерами; до 30 користувачів.
HC-PLAN-GOLD План «Золотий»: управління 200 контролерами; до 45 користувачів.
HC-PLAN-PLATINUM План «Платиновий»: управління більш ніж 200 контролерами; більше 45 користувачів.