Прокачай свій дисконт до 10%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин обладнання для систем автоматичного поливу
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Сб: 09:00-17:00
Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Насоси для туманоутворення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Насоси для системи туманоутворення: особливості обладнання

насоси для системи туманоутворенняСистеми туманоутворення популярні у багатьох сферах діяльності. Їх використовують на виробництвах та для теплиць. Для охолодження зовнішніх територій та зниження температури повітря на певних ділянках, наприклад, у вольєрах з тваринами. основним елементом такої системи є поверхневий насос, який слід правильно вибирати, щоб у майбутньому завдяки йому подача води здійснювалася під потрібним тиском. Вдало купити насоси для туманоутворення можна, якщо проаналізувати низку важливих нюансів.

Коротко про принцип роботи насосів для системи туман

Для того, щоб вода перетворити з рідкого стану на газоподібний, або ж на так званий туман, потрібно укомплектовувати систему поливу спеціальним насосом високого тиску. Переважно йдеться про спеціальні моделі плунжерного типу.

Принцип роботи такого насоса полягає в наступному:

  • спеціальний поршневий елемент розташований у камері робочого типу насоса рухається праворуч, створюючи при цьому розрідження;
  • тим часом верхній клапан залишається закритим, а нижній відкритим;
  • потім у момент зворотної дії, коли рідина ввібралася, верхній клапан відкривається, а нижній закривається й утворюється необхідний тиск.

Потім, коли вода набуває газоподібного стану за допомогою спеціальних форсунок, її розпорошує по необхідній площі. Самі форсунки можуть бути сталевими або з латуні. Їхня кількість варіюється від 13 до 120. Фітинги, що використовуються в системі, виготовляються з нержавіючої сталі або поліаміду.

Що потрібно проаналізувати, перш ніж купити насоси для туманоутворення?

насоси для туманоутворенняНасос для системи туманоутворення, ціна якого може суттєво коливатися, потрібно вибирати з огляду на такі особливості:

  1. Розмір території зрошення: потрібно врахувати площу, яку має якісно зрошувати система поливу туман. Наприклад, на невеликих ділянках підійде обладнання із тиском 40-60 бар. Для теплиць, великих оранжерей або, наприклад, птахофабрик цей параметр потрібно підвищувати до 60-150 бар.
  2. Бажана витрата води та електроенергії: враховуючи площу поливу та бажану інтенсивність можна розрахувати, скільки приблизно літрів води буде витрачатися за хвилину. У багатьох моделях цей параметр заздалегідь розрахований та вказаний в інструкції. Також різні моделі споживають різний обсяг електроенергії, це також слід враховувати.
  3. Матеріали виготовлення: усі матеріали повинні бути сумісні з різноманітними хімічними реагентами, якщо такі будуть застосовуватись під час поливу. Крім того, вони повинні бути зносостійкими та довговічними. Наприклад, краще коли головки блоку циліндрів із гарячекатаної латуні. Вона в порівнянні з алюмінієвою має набагато більшу зносостійкість.
  4. Додаткові параметри: безперебійне подання води, рівень шуму, кількість форсунок, наявність регуляторів температури, аварійного датчика тощо.

Деякі спеціально вибирають недорогі насоси туманоутворення із простими конструкціями, щоб у майбутньому здешевити ремонт. Вартість обслуговування конкретної моделі та доступність для неї різних запасних комплектуючих теж мають значення.

Де купити насоси в Україні?

Купити насос туманоутворення можна в інтернет-магазині Avtopoliv. На сайті представлено широкий асортимент продукції від відомих виробників. Досвідчений менеджер допоможе вибрати необхідне обладнання, враховуючи побажання та бюджет клієнта, а також параметри самої системи. Можна замовити доставку товару у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,