Ми працюємо у штатному режимі, віримо у нашу армію та зберігаємо спокій.
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Чекаємо Вас за адресою: м Київ, проспект Петра Григоренка 39-Б
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
СБ-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Фекальні насоси для вигрібної ями

Фекальний насос - як купити і не прогадати

купити Фекальний насос для вигрібної ямиДля формування на ділянці без централізованої каналізації якісного відведення стічних вод потрібно купити фекальний насос. Для вигрібної ями і перекачування відходів в горизонтальній площині, для затягування вертикальних стоків - примусова каналізація на його основі буде ефективною і надійною.

Особливості призначення

Купівля буде вдалою при попередньому визначенні потрібної потужності та пропускної здатності агрегату. Стандартна установка має універсальне призначення:

  • перекачування стічних вод;
  • відведення щільних, в'язких рідких мас;
  • робота із середовищем з різно фракційними включеннями. Дроблення особливо великих елементів можливе в моделях з подрібнювачем.

Можна купити насос фекальний побутового та промислового призначення. Вони відрізняються продуктивністю і пропускною спроможністю.

Конструкція

Перед придбанням врахуйте майбутні умови і характер експлуатації. Для дренажу слабо забруднених мас, домашнього туалету достатньо простого зовнішнього агрегату, встановленого недалеко від об'єкта обслуговування. Він розташовується за межами ємності зі стоками, має невелику пропускну потужністю. Корпус не герметичний, тому встановлювати його потрібно в зонах, захищених від погодніх явищ.

Для роботи в автоматичному режимі потрібно купити фекальний насос для вигрібної ями погружного типу. Він встановлюється нижче рівня стічних вод, оснащений поплавковим механізмом для визначення їх кількості. Агрегат виготовлений з матеріалів, стійких до агресивних хімічних реагентів - чавун, нержавіюча сталь. Всі механізми захищені від вологи всередині герметичного корпусу.

За конструкцією фекальний насос - це міні-станція з електричним двигуном. Через провідний вал енергія обертання передається в насосну частину (робочого колеса). Помпа втягує рідину, очищає, випускає в місце зливу. Він дозволяє організувати каналізацію без нахилу, повторно використовувати технічні водні ресурси (наприклад, для зрошення).

За вигодою в Avtopoliv

Що саме для вас означає вдало фекальні насоси купити? Недорого, швидко чи в чіткій відповідності з потребами? Комплекс вигод ви отримуєте при співпраці з нашим інтернет-магазином. В каталозі Avtopoliv запропоноване обладнання безпосередньо від італійського виробника Pedrollo. Доступна вартість і повна впевненість в оригінальності сертифікованого товару.

У нас фекальний насос купити ви можете швидко, вивчивши відгуки користувачів і характеристики агрегату. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші куточки України.

Немає товарів

Вгору
,