Кількість
|
Вартість
|
||
|
Зрошувачі для поливу городу: мета застосування, особливості, види
Мало просто забезпечити доступ до води на садовій ділянці або городі. Важливо правильно розподілити вологу, щоб вона рівномірно покривала кожен шматочок землі. Для цього і потрібні зрошувачі для поливу городу. З ними відразу вирішується кілька завдань:
- немає необхідності витрачати сили і ресурси - тримати шланг, розпорошувати воду, направляти струмінь (пам'ятаєте, відчуття холоду і дискомфорту при натисканні на холодний струмінь!), бігати з важкою лійкою і відрами по дільниці;
- зелені насадження не страждають від надмірного тиску води, не ушкоджуються, отримують дозований полив;
- немає ерозії грунту від потоків води, спрямованого в одну точку.
Коли хочеться ефективності, потрібно купити зрошувачі для поливу. Вони забезпечать рівномірне зрошення, доставку поживних речовин в дозованій кількості і в оптимальній формі (у вигляді дощу, спрямованого струменя, дрібного туману і ін.).
Універсальні пропозиції
Підходять зрошувачі для поливу городу, саду, газону і значних за обсягом територій полів. Популярні в автоматичних фермерських системах і в контурах ручного поливу приватних об'єктів.
Виробники подбали про варіативність моделей для роботи з рослинами різної висоти, щільності посадки і вимог щодо делікатності зовнішнього впливу. Розпорошувати, розбризкувати, створювати планомірний потік однакової інтенсивності - все це можуть вдало підібрані зрошувачі. Потік різного характеру по-своєму лягає на рослину. Розмір краплі визначає ступінь зносу вітром, кількість необхідних водних ресурсів для ефективності поливу.
Підбирати зрошувач потрібно під погоду, особливості ландшафту і насаджень. Чим дощуватель краще звичного шланга або лійки?
- повний контроль інтенсивності поливу;
- природна подача вологи (як дощ чи густий туман);
- полив здійснюється за заданою програмою. Жодної плутанини з брудними шлангами, пошкодження рослин цими трубопровідними елементами;
- гнучка адаптація системи зрошення під певний тип зелених «споживачів» вологи.
Типи зрошувачів
Дощуватель імпульсний, осцилювальний, круговий або статичний, мультифункціональний - безліч рішень, але завдання одне. Різні види відрізняються лише принципом розподілу вологи:
- Круговий роторний (регульований / нерегульований) і статичний. Верхня насадка першого під тиском води промальовує коло, розбризкує воду навколо своєї осі. Радіус поливу може змінюватися (звідси з'явилися віялові або секторні дощувателі). У статичних варіантах форсунка нерухома.
- Імпульсний або пульсуючий. Потік води подається з різним натиском - одне коло натиск сильний для зрошення крайніх контурів зон поливу, друге коло натиск зменшується волога наповнює прилеглі зони.
- Осцилювальний дощуватель. Купити його варто для великих територій прямокутної і витягнутої форми. У таких системах поливу форсунки розташовані горизонтально в ряд, обертаються по черзі в різні боки під силою тиску води. Дощувателі цієї категорії ще називають маятниковими, такими, що коливаються. Це той же роторний віяловий спринклер, але покладений набік.
Тонкощі підбору
Чи впорається дощуватель круговий з відведеним завданням чи потрібен сплінкер дальнього радіусу дії, чи дотримується в водопроводі вимога щодо оптимального тиску - вибір зрошувача залежить від багатьох аспектів. Врахуйте розмір території, що вимагає поливу, її форму, особливості насадження. Якщо на вашій ділянці не просто газонна трава, але і чагарники, придивіться до поливальних елементів на триногах, штативах. Розпилювачі в такому випадку можна підняти на потрібну висоту, регулювати потужність струменя, який точно добереться до крайніх точок насаджень.
В інтернет-магазині Avtopoliv ви знайдете все необхідне. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші міста України.