Ми працюємо у штатному режимі, віримо у нашу армію та зберігаємо спокій.
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Чекаємо Вас за адресою: м Київ, проспект Петра Григоренка 39-Б
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
СБ-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Hydrawise

Хмарний додаток Hydrawise для бездротових контролерів поливу - нова розробка компанії Hunter Industries, світового лідера в галузі систем поливу, що створює новітні інтелектуальні контролери, як для фахівців, так і для домовласників.

Відзначена різними нагородами система Hydrawise була створена в 2011 р в місті Мельбурні (Австралія) Кемероном Райаном, підприємцем і IT-фахівцем з багаторічним досвідом роботи, який об'єднав інформацію про погодні умови, бездротовий зв'язок і мобільний додаток з метою створення простого контролера поливу для домовласників. Hunter Industries і Райан працюють над розширенням платформи Hydrawise і створенням нових цікавих продуктів, які задовольнять потреби не тільки домовласників, а й фахівців із систем поливу, надаючи ту високу якість і чудове обслуговування, до якого вже звикли клієнти Hunter. До найбільш важливих функцій Hydrawise відносяться можливість віддаленого доступу для простого і швидкого управління поливом, функція прогнозування поливу Predictive Watering ™, створення розширених звітів, ведення журналів подій контролера, а також формування робочих листів, які зекономлять користувачам час і гроші та дозволять отримувати інформацію про неполадки системи до того, як вони перетворяться в більш серйозні проблеми.

Система Hydrawise була вперше представлена ​​в 2011 році на конференції Landscape Australia, де вона була удостоєна нагороди «Кращий новий продукт». З тих пір вона отримала багато інших нагород, в тому числі нагороду за кращий дизайн Good Design™ 2015 від музею архітектури міста Чикаго — Chicago Athenaeum, і стала переможцем Австралійського конкурсу інновацій.

Компанія Hunter буде продовжувати розвивати позитивний досвід використання Hydrawise, щоб надати своїм користувачам розширені способи інтелектуального управління поливом, а також рухатися до своєї довгострокової мети економії води, дотримуючись політики дбайливого ставлення до навколишнього середовища і підвищеної соціальної відповідальності. Але вже сьогодні велика світова мережа дистриб'юторів Hunter і міжнародний відділ збуту надає фахівцям із систем поливу можливість ознайомити із можливостями Hydrawise сумісних контролерів своїх поточних і нових клієнтів, які потребують системи управління поливом з віддаленим доступом.

У нашому прагненні створювати передові технології в сфері систем поливу, ми як ніколи раді представити вам нову систему Hydrawise.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору