Електромагнітний клапан – це електромеханічний пристрій, який відповідає за подачу води в зону поливу. Він замінює звичний механічний кран з вентилем, який ми обертаємо вручну. Контролер подав струм 24 В на соленоїд – клапан негайно відкрив кран. Контролер відключив подачу струму, клапан миттєво перекрив воду. Власнику не потрібно стежити за годинником, щоб вчасно полити ділянку. Власник не хвилюється про недолив або перевитрату води. Йому взагалі не обов'язково бути вдома під час поливу.

Будова электромагнітного клапана.

 

Де монтується електромагнітний клапан

Для ефективного та економного зрошення територія садиби ділиться на кілька зон. Одній зоні потрібен щоденний рясний полив, інший – помірний, третій – мізерний раз на тиждень. Для кожної з них проводиться окрема гілка водогону. Вхід на кожну гілку починається з власного електромагнітного клапана.

Клапани інтегруються в зональні труби одразу після їх розгалуження. Від бруду та опадів вони ховаються в спеціальний бокс з кришкою, яка закривається герметично. Але, скільки б не було зон поливу та клапанів для них, на магістральній трубі обов'язково монтується головний або майстер-клапан. Він відповідає за загальну подачу води на ділянку, в тому числі на зональні клапани.

Клапани інтегруються в зональні труби одразу після їх розгалуження. Від бруду та опадів вони ховаються в спеціальний бокс з кришкою, яка закривається герметично.

 

Тобто, коли контролер подає команду на полив однієї зони, спрацьовує головний клапан і один зональний. Наступного разу, коли потрібно поливати іншу зону, відкривається головний та інший зональний клапан. Якщо потрібний ремонт поливної системи однієї зони, відключається саме її клапан. Решта зон функціонують в стандартному режимі.

 

Можливості електромагнітного клапана

  • Випускаються клапани з отворами від 1 до 3 дюймів. У них різна пропускна здатність: від 0,05 до 68 кубометрів на годину.
  • Різні моделі працюють з тиском від 1,5 до 15 бар. Можна підібрати оптимальний пристрій для конкретної ділянки.
  • Є пристрої з фільтром для очищення води.
  • Є клапани, що регулюють тиск води в системі.
  • Всі моделі можуть керуватися вручну. Достатньо повернути кран на чверть оберту.

За допомогою електромагнітного клапана ділянка поливається своєчасно, економічно, з дотриманням норм витрат води. Перелив та недолив через перепади тиску та інші технічні неполадки виключені.

Електромагнітний клапан.

 

Клапан встановлюється на будь-які зрошувальні системи: дощування газонів, полив дерев і чагарників, крапельне зрошення городу. При покупці пристроїв головне – правильно підібрати модель для кожної зони. Якщо ви не впевнені, як це правильно зробити, продавець магазину Avtopoliv.com.ua дасть кваліфіковану вичерпну консультацію. Він допоможе підібрати клапан за призначенням, пропускною здатністю, іншими параметрами, які характеризують систему автоматичного поливу саме вашої ділянки.

Заходьте в магазин, телефонуйте, замовляйте електромагнітні клапани в компанії Avtopoliv.com.ua!