Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00 

0
Мій кошик

Обладнання для автополиву Rain-Bird

Зайшовши на сайт «Avtopoliv» інтернет-магазину, ви побачите широкий вибір обладнання для поливу і додаткових комплектуючих для ручного, автоматичного поливу Rain-Bird. У продажу представлені такі поливні системи і аксесуари, як зрошувачі і дощовики, контролери управління поливом, форсунки, клапани, датчики погоди. Кожне таке пристосування, як окремо, так і в комплекті з іншими елементами, є важливою складовою поливальної системи.обладнання для автополиву Rain-Bird

Переваги обладнання для поливу Rain-Bird

Щоб організувати полив на своїй ділянці вам знадобиться кращі обладнання для поливу Rain-Bird і комплектуючі для неї. Завдяки своїм численним перевагам такий тип зрошення стає все більш популярним:

  • вода подається безпосередньо в кореневу зону, що не розбризкуючись на листя і стебла;
  • обладнання для автополиву і зрошення не тільки економить витрати води в процесі поливу, а й запобігає вимивання грунту і ерозію;
  • завдяки повільної і точної подачі води, ви не заллєте свої насадження на клумбах і грядках або газон - рослини отримають саме стільки вологи, скільки потрібно.

Сучасне обладнання для автополиву Rain-Bird робить його більш ефективним

Зрошувальні системи для саду, городу або газону Rain-Bird полегшує ручної полив і робить його набагато простіше. Основним робочим інструментом при ручному поливі залишається водяний шланг, який за допомогою спеціальних насадок перетворюється на багатофункціональний пристрій. Поєднавши кінець шланга з пістолетом для поливу, ви отримаєте можливість використовувати кілька режимів поливу, моментально переходячи від звичайної струменя до режиму «душ».
Стануть в нагоді для ефективного поливу і зрошувачі Rain-Bird. Пульсуючі, осцилюючі, поворотні, віялові дощовики сприяють рівномірному зрошенню навіть великих ділянок і полегшують процес поливу.
Для більшої зручності покупців у продажу представлений набір для поливу. Купити його можна в режимі онлайн, не відходячи від комп'ютера. У такий набір входить декілька насадок і комплект конекторів. Все що залишається - просто під'єднати всі ці комплектуючі до звичайного шлангу.

Правильно підібравши систему і обладнання для поливу рослин, ви на довгі роки забудете про складнощі з зрошенням саду або городу. Сучасні системи для поливу Rain-Bird дозволяють організувати продуманий і ефективний поливальний процес на своїй дачній ділянці або прибудинкової території. Поєднання надійного обладнання для поливу Rain-Bird з високоякісною фурнітурою та комплектуючими дозволить з легкістю забезпечувати живлющою вологою грядки городу, садові дерева, декоративні чагарники, квітучі клумби або зрошувати газонне покриття.

Розгорнути
Вгору