Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Корисні поради

 • Якщо у вас на дачній ділянці є невеликий клаптик землі, який ви хотіли б перетворити на красивий газон, тоді вам просто не обійтися без автоматичної системи поливу. Звісно, відразу вам буде подобатись самостійно бігати з відрами та доглядати за своїм садом, але згодом вам все це набридне. Для того щоб не витрачати кошти на замовлення поливу в спеціалізованій фірмі, створіть таку систему самостійно.
  18 липня 2019
 • Не завжди дачники та садівники-аматори знають як правильно здійснювати полив городу. Для кожного овоча потрібна певна кількість води, щоб в результаті вони не страждали від спраги. Також необхідно враховувати періодичність поливу. Давайте розглянемо, якому овочу, який потрібен полив. Для будь-яких культур варто використовувати відстояну воду температури навколишнього середовища, а ще краще теплу в межах 30-35 °C. Занадто холодна вода може нашкодити рослинам.
  20 червня 2019
 • З приходом теплої пори року починаються і садово-городні роботи. Спекотні дні висушують землю, позбавляючи рослини цілющої вологи, а на щоденний полив не завжди вистачає часу і сил. На щастя, на допомогу дачникам-городникам приходять сучасні технології, основне завдання яких полегшити працю і правильно організувати систематичний полив всієї ділянки, не вдаючись при цьому до допомоги від людини.
  4 травня 2019
 • Автоматичні системи поливу дозволяють суттєво заощадити ваш час і сили. Розвиток сучасних технологій дозволяє запускати і зупиняти роботу таких систем без участі людини. Пристрій, що регулює роботу автоматичних систем зрошення називається «таймером».
  2 травня 2019
 • Неправильний полив рослин може призвести до суттєвих негативних наслідків для вашого саду або городу.
  30 квітня 2019
 • Технічний прогрес призвів до появи нових технологій поливу, які значно спрощують життя агрономам і городникам. Слід зазначити, що кожне таке рішення має свої переваги і недоліки. Проте, на початку минулого століття інженеру-гідротехніку єврейського походження Симхе Блассу вдалося розробити, мабуть, найбільш ефективну, економічну і найменш трудомістку систему поливу – так званий «крапельний полив».
  15 квітня 2019
 • Наближається пора висадки розсади в парничок або у відкритий ґрунт. Готується рослинка, підготовлюється місце посадки, але чомусь при цьому ми не готуємось самі, не думаємо про надійний захист рук від бруду та поранення. Рукавиці "кріт", що за новинка?
  8 квітня 2019
 • «Яку кількість води я повинен використати для поливу в своєму саду?» Або «Як часто я повинен поливати сад?».
  15 березня 2019
 • Рівний газон є прикрасою будь-якої ділянки. Він може слугувати відмінним фоном для різних дерев, чагарників, елементів ландшафтного дизайну. Однак, як ми знаємо, краса вимагає жертв. Догляд за газоном є неймовірно складним і трудомістким заняттям, результатів якого часто доводиться чекати кілька років.
  1 березня 2019
 • Рослинам потрібний постійний, своєчасний та помірний полив. Щоб клумба визивала захоплення буянням кольорів, овочі гарно плодоносили, а на газоні буяла зелена пишна трава, потрібно дотримуватись певних правил: зволожувати землю в декілька підходів, з певними проміжками, й в певний час, й не допускати недоливу чи переливу. Ви не маєте можливості своєчасно виконувати всі рекомендації агрономів? Тоді потрібно просто купити таймер поливу. Це самий надійний помічник, який попіклується про дотримання цих правил.
  26 лютого 2019
Вгору