Рукавиці "кріт", що за новинка?

рукавиці кротНаближається пора висадки розсади в парничок, або у відкритий ґрунт. Готується рослинка, підготовлюється місце посадки, але чомусь при цьому ми не готуємось самі, не думаємо про надійний захист рук від бруду та поранення.

Знайома картина: при посадці змінюєте не одну пару гумових рукавичок й маєте врешті зіпсований манікюр з підтрощеними нігтиками, або дискомфорт в зоні нігтя після нашої довгоочікуваної посадки.

Що в такому разі робити? Як цьому запобігти?

Досить часто ми придумували самостійно способи захисту рук: одягали 2 пари гумових рукавичок на руку, одягали зимові рукавиці й гумові зверху, одягали рукавички електриків й гумові наверх. Ефект був майже досягнутий, але маневреність рук дещо втрачена – не зовсім зручно згинались фаланги пальців.

Враховуючи прагнення мати гарний манікюр одночасно з зеленим городом породили створення новинки - рукавичок з певним захистом на кінчиках пальців. Досить швидко такі рукавички набули популярність під назвою «рукавиці–кігті», чи рукавиці «кроти» в простонароді.

Рукавиці «кріт» дещо нагадують монтажні рукавиці. Мають за основу нейлоновий сітчастий матеріал, який дозволяє рукам дихати, й в той же час водовідштовхуючу дію. Робоча зона (з тильної сторони долоні від кісточок й лицева сторона долоні до кінчиків пальців) прорезинені. При цьому прорезинення не є жорстким.

Кінчики пальців (4 гребунці, крім великого) мають пластикові напальчники. Матеріал напальчників АБС пластик – досить міцна пластмаса.

7 причин купити рукавиці «кріт»:

  • Захист рук та манікюру від забруднення та травми.
  • Економія на непрогнозованому поході до майстра манікюру.
  • Економія на зміні звичайних рукавичок (зберігаємо природу).
  • Зручність висадки розсади.
  • Зручність робити рядочки для посадки насіння редису, буряку, моркви, салату.
  • Гарне розпушування ґрунту під рослинами.
  • Швидкість висадки рослин, за рахунок виконання меншої кількості рухів на взяття -  відкладення, пошук, міні-сапочки чи грабельок для ямочок.

А також не варто забувати про економію часу на "підчищання пірячка" (відмивання/ відчищення пальчиків) після наших "зелених" робіт.

Чому варто купити «рукавиці-кріт» саме в нас: за досить прийнятну ціну Ви отримуєте рукавиці з «кігтиками» на 2 руки (ліву та праву). Завдяки цьому, Ви зможете легко підібрати зручність роботи правою чи лівою рукою в залежності від ситуації. Так, наприклад, для висадки розсади я одягаю на ліву руку хб рукавичку та гумову рукавицю поверх неї, а на праву, якою роблю лунку, - рукавичку «кріт». В той же час, при посіві редису/буряку використовую ліву рукавичку «кріт», а праву звичайний комплект.

Зазначу, саме така комплектація 2 рукавиці «кріт» дозволяє зрозуміти індивідуальну комбінацію роботи, Ваш індивідуальний алгоритм швидкої роботи.

 

Для замовлення просимо перейти до розділу «Садовий інвентар» або за посиланням: https://avtopoliv.com.ua/perchatki-krot/

Бажаємо Вам приємної та швидкої роботи та гарних урожаїв!