Symmer Chemical Industries Co – це українська компанія, що поставляє на вітчизняний ринок широкий асортимент ПВХ трубок, шлангів та рукавів. В каталозі виробника шланги загального призначення, для технічних цілей, для харчової промисловості, для поливу. Садові шланги випускаються в декількох модифікаціях, щоб споживачі могли вибрати відповідні вироби під конкретні умови і площі.

 

Шлангова продукція Symmer

Для приватних садівників і городників, фермерів, тепличних і аграрних підприємств інтерес представляють садові шланги. Вони характеризуються такими показниками, як:

  • Відмінна якість. Трьох- і чотиришарові шланги, армовані поліамідної ниткою, мають високу міцність, стійкість до перекручування, утворення вузлів, заломів, стрибків тиску в системі, зовнішніх механічних тисків.
  • Довговічність. Залежно від товщини стінки й призначення, мінімальний період служби шлангів складає 5–10 років.
  • Кліматична стійкість. Зовнішній шар модифікованого ПВХ стійкий до УФ-опромінення.
  • Температурна стійкість. Фізичні властивості виробів зберігаються в діапазоні температур –10°C~+60°C.
  • Механічна міцність. Рукава розраховані на тривалу роботу з тиском води в системі 6–10 бар. Стійкість на розрив становить 18–30 бар.

Крім садових шлангів пропонуємо купити Symmer трубки для краплинного поливу. Досить розкласти їх уздовж стовбурів зелених насаджень і в потрібних точках встановити на них крапельниці. Протягом 3–5 сезонів овочеві та садові культури будуть забезпечені повноцінним поливом при самому економічному витрачанні води.

Трубка для крапельного поливу Symmer.

 

Широкий асортимент продукції Symmer дозволяє вибрати підходящий варіант для скромних дач, заміських садиб, професійного використання. Розрахунок кількості рукавів і фітингів, проектування та встановлення систем автополиву вам допоможуть зробити співробітники нашого магазину. Зателефонуйте, опишіть завдання, і ми запропонуємо оптимальні за якістю і вартістю рішення.

Купуйте якісні системи автополиву та компоненти до них в магазині Avtiopoliv!