Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Контролери управління поливом

Всі сучасні системи управління контролер для поливу складаються з досить великої кількості компонентів. До них відносяться різні типи розпилювачів, клапанів, фільтрів для води, насосів, труб, датчиків, а також інші компоненти.

Контролер управління поливу:

Система управління та контролю зрошення програмується один раз в сезон, після чого вона не вимагає втручання людини протягом усього періоду роботи. Але це не означає, що змінити налаштування системи зрошення буде неможливо. Користувач може в будь-який час виправити встановлені параметри або активувати режим ручного управління. Деякі контролер поливу автоматичного управління оснащені пультом дистанційного керування. Це дозволяє почати полив з будь-якого місця.

У цьому розділі представлені контролери поливу різних модифікацій. У нашому магазині «Avtopoliv» ви можете вибрати і купити контролер поливу з різними варіаціями наступних характеристик:

  • кількістю зон, якими він може управляти;
  • типом корпусу: з можливістю установки всередині приміщення і поза ним;
  • кількістю незалежних програм;
  • кількістю запусків на програму;
  • максимальним часом роботи.
     

Який автоматичний контролер поливу краще?

При виборі регуляторів поливу необхідно враховувати складність системи управління поливом і кількість зон поливу. У нашому магазині представлена ​​продукція тільки кращих виробників галузі, в тому числі відомого бренду Hunter. Незважаючи на високий рівень якості цього продукту, його цінність залишається доступною кожному.

Контролери автоматичного поливу Hunter прості в установці. Крім того, ними дуже легко управляти, і вони підходять для майданчиків різних розмірів. Контролер поливу також дуже зручний, оскільки його можна підключати до інших додаткових пристроїв, наприклад, до датчика дощу або вологості. Використання таких датчиків перетворює автоматичний полив в ідеально обговорювану систему.

Датчик зрошення автоматично регулює роботу контролер для поливу при зміні певних зовнішніх чинників, що допомагає значно економити ресурси.

Таким чином, контролер для поливу систем, представлені в цьому розділі, полегшать роботу на вашій ділянці і допоможуть вам в повній мірі оцінити всі переваги іригації

Вгору