Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Крапельний полив: Все для краплинного поливу (трубки, мікротрубки, трійник, перехідники)

Весняно-літній сезон інтенсивного поливу. Якщо ви вирощуєте рослини в теплицях або на відкритому повітрі, питання якості та своєчасного поливу має першорядне значення. Кожен садівник і професійний фермер знає, що шланги для краплинного зрошення є найбільш ефективним і економічним способом поливу рослин. Наш онлайн каталог пропонує широкий асортимент шлангів для крапельного зрошення всіх типів:

• стрічка
• труба
• сочиться


А також всілякі аксесуари для крапельних шлангів - монтажна арматура і системи фільтрації води. Про яке ми вам детально розповімо і допоможемо розібратися у всіх можливостях.

Одним з найпопулярніших типів шлангів для крапельного зрошення є стрічка для краплинного зрошення. Його масовий розподіл, цей тип крапельних шлангів, отримав за порівняно низьку вартість і високу ефективність. Такі шланги продаються в бухтах, від 500 до 3000 метрів, діаметром не більше 16 мм. Використовується в сільському господарстві і в тепличних іригаційних системах. Стрічкові шланги для краплинного зрошення працюють при низькому тиску.

Що потрібно для краплинного поливу

Наступний тип шланга для крапельного зрошення, який ми розглянемо, - це багаторічні трубчасті шланги для краплинного зрошення. Ці шланги виготовлені з відносно жорсткого ПВХ у вигляді труби, що дозволяє прокладати цей шланг як над землею, так і під землею. Цей варіант установки можна назвати найефективнішим і економічним способом поливу, з усіх відомих сьогодні! Вода надходить безпосередньо в корені рослин і досягається економія до 70% в порівнянні з іншими методами поливу. Емітери (крапельниці), в залежності від моделі, розташовані з кроком від 10 до 50 сантиметрів, мають спеціальний фільтруючий лабіринт для кожної крапельниці, який захищає шланг від засмічення і самостійно очищується. Це дозволяє використовувати трубчастий шланг крапельного зрошення для економічного поливу дерев, чагарників, овочевих полів і квіткових теплиць. Недоліком цих шлангів є їх відносно висока ціна, але завдяки тривалій експлуатації вони швидко окупаються. Вони не повинні прибирати на зиму!

Система крапельного поливу


Шланги для краплинного зрошення використовуються виключно для побутових цілей, так як їх загальна довжина не може перевищувати 40 метрів. Вони виготовлені з високоякісного ПВХ, який має пористу структуру, яка дозволяє воді просочуватися по всій довжині шланга. Вони ідеально підходять для поливу клумб і городів в приміській зоні. Робочий тиск крапельних шлангів не повинно перевищувати 2,2 бар. Витрата води при робочому тиску становить ≈ 10 літрів на 1 метр шланга.

Купити систему крапельного поливу з великою кількістю аксесуарів для зручної експлуатації шлангів для крапельного зрошення - це з'єднання для стрічкових шлангів, фітинги для трубчастих і мулових шлангів, фільтри грубої очистки (до 120 мікрон), диск і сітка. Шланги для краплинного зрошення всіх типів: стрічковий крапельного зрошення, шланг для зливу, шланги для підземної прокладки. Купити шланг крапельного зрошення за доступними цінами.

Вгору