Ми працюємо у штатному режимі, віримо у нашу армію та зберігаємо спокій.
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Чекаємо Вас за адресою: м Київ, проспект Петра Григоренка 39-Б
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
СБ-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Насосне обладнання

Яке насосне обладнання купити для зрошення

Система автоматичної подачі цілющої вологи до різних рослин не зможе функціонувати без конкретного тиску в водопроводі. Для нагнітання тиску до потрібного рівня необхідне насосне обладнання. Купити його можна різного виконання і експлуатаційних параметрів. Про це детально.

Призначення насосів і види

 насосне обладнання купитиПідняти воду зі свердловини, закачати в систему з резервуара, але ключове завдання - створити тиск в трубопроводі. Перед вибором насоса потрібно врахувати обсяг води, що витрачається і потрібний тиск в системі.

Купити насосне обладнання для автополиву можна 2-х видів:

  • поверхневий агрегат (перекачування до 9 м);
  • погружний (піднімає воду з 200м).

Для здорового поливу більше рекомендують пристрої для роботи з резервуарами і водоймами, де вода прогрівається до заданих параметрів. Погружний підходить під свердловину, піднімає холодну воду, а температурний шок для багатьох рослин згубний. Який насос вибрати, залежить від системи поливу (дощування, крапельне розгалуження, утворення туману та ін.).

Відмінно працюють насоси з вдало підібраною «обв'язкою». Наприклад, накопичувальний / напірний бак буде джерелом води, коли потрібні подача невеликої порції. Насосне обладнання не включатиметься кожен раз, та й вода прогріватися встигає.

Особливості вибору

Для виконання завдань зрошення, насосне обладнання купити допоможуть кілька рекомендацій:

  1. Враховуйте площу ділянки для поливу і джерело вологи (водойму, колодязь, резервуар або свердловина). Від них залежить, який тиск і потужність насоса підходить, щоб тиску вистачило для запланованого контуру поливу.
  2. Розрахуйте витрати води (спринклери, дощовики, крапельна стрічка).
  3. Зверніть увагу на якість води. Передбачте захист агрегату від забруднень, механічних суспензій (наявність фільтрів або їх додаткова установка).
  4. Передбачте агрегати легкої установки / демонтажу, якщо система сезонна.

Брендовий товар в Україні

На насосне обладнання ціна не повинна бути ключовим фактором вибору. Довіряйте тільки надійним виробникам, продукція яких точно виправдає свою вартість. У нашому інтернет-магазині Avtopoliv.com.ua ви зможете підшукати вироби італійського виробника Pedrollo. Поверхневі і самовсмоктувальні моделі стануть кращим рішенням для систем автоматичного поливу, адаптованих під різні с / г культури.

Пропонує насосне обладнання інтернет-магазин Avtopoliv.com.ua за ціною виробника з повною гарантією надійності і довговічності техніки. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Вгору